Obiekt

Obiekt


Pensjonat BOREK istnieje od 2018 roku. Powstał przy trasie prowadzącej z Przemyśla do polsko-ukraińskiego przejścia granicznego w Medyce. W naszym pensjonacie znajduje się 10 pokoi, które pomieszczą łącznie 20 osób. Dysponujemy również pokojem oraz udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę. We wszystkich pokojach znajdują się telewizory LCD, a także ręczniki oraz kosmetyki do kąpieli. Obiekt posiada również salon z kominkiem oraz jadalnię i w pełni wyposażoną kuchnię z ekspresem do kawy do dyspozycji gości.

Na zewnątrz znajduje się duży taras, na którym znajdziecie leżaki, stoliki oraz hamak, a także grill do użytku ogólnego. Obok tarasu znajduje się również altana, z dużym kompletem wypoczynkowym, gdzie możecie oddać się błogiemu relaksowi. Zadbaliśmy również o najmłodszych i przygotowaliśmy plac zabaw z mini ścianką wspinaczkową. Przed budynkiem znajduje się bezpłatny parking dla naszych gości.

Nasz pensjonat stanowi doskonałą bazę noclegowo-wypoczynkową dla podróżnych tranzytowych, a także dla odwiedzających nasz region w celach turystycznych.
Bliskość wielu atrakcji sprawia, że lokalizacja obiektu jest dla wielu gości bardzo atrakcyjna, ponieważ
leży u podnóża Bieszczad, w bezpośrednim sąsiedztwie międzynarodowego szlaku rowerowego Green Velo co przyciąga dodatkowo turystów na rowerach, dla których przygotowaliśmy specjalne miejsca postojowe na naszym parkingu.

Obiekt położony jest również w sąsiedztwie Twierdzy Przemyśl, gdzie znajdują się dwa pierścienie forteczne zachowane w bardzo dobrym stanie, co stanowi niezłą gratkę dla miłośników historii oraz zagadnień militarnych.